Novosti


Gradonačelnik primio srebrne vatrogasce

Gradonačelnik Tomislav Cvitković primio je u svom uredu ekipu mladeži Dobrovoljnog vatrogasnog društva San Marino Novi Vinodolski koja je ostvarila izvanredan rezultat osvojivši 2. mjesto na Državnom natjecanju u Čakovcu u konkurenciji 60 ekipa.
Mali vatrogasci, uz svoje voditelje, u ugodnoj atmosferi i razgovoru prepričali su gradonačelniku iskustva sa državnog natjecanja.
Gradonačelnik je pohvalio postignuće malih vatrogasaca, te istaknuo da će od njega osobno biti kandidirani za Nagradu Grada Novog Vinodolskog u 2022. godini.
Skip to content
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.