Novosti

Majstori s mora – Vatrogasna mladež DVD San Marino Novi Vinodolski osvojila 14. Kup Donjeg Mekušja -Karlovac

Svega nekoliko dana nakon Državnog natjecanja u Čakovcu, Vatrogasna mladež DVD-a San Marino – Novi Vinodolski potvrdila je da nisu slučajno osvojili 2. mjesto na Državnom natjecanju. Na 14. Kupu Donjeg Mekušja – Karlovac, nastupila je ekipa u istom sastavu kao u Čakovcu. Ostvarili su gotovo ista vremena po izuzetno teškim vremenskim uvjetima jer su na stazi bili između 12.00 i 13.00 sati kada je temperatura prešla 30 stupnjeva. Vježba i štafeta odrađeni su bez greške čime je uvjerljivo osvojeno prvo mjesto. Ova je pobjeda još veća i značajnija zbog činjenice da su Državni prvaci (DVD Ribnica) svoj nastup završili na 5. mjestu. U pobjedničkoj ekipi nastupili su: Maria Buneta, Nika Tatalović, Noah Ugrinović, Viktor Buneta, Marino Trstenjak, Gabrijel Kolar, Leon Buneta, Vito Mlinarić i Emanuel Mlinarić. Pričuve su bili: Petar Filipović, Isabella Tomljanović i Mauro Komadina. Ekipu su vodili Lorena i Valentino Topolovec uz potporu Ivane Šimović i Velibora Topolovec.